SEO

Vyhľadateľnosť vášho biznisu

Zákazníci nemajú čas zdĺhavo hľadať produkty, alebo služby. Často dávajú internetovej stránke iba 5 sekúnd, ak ich web nezaujme hľadajú ďalej. 

Prvé pozície v Google

Dostať sa na prvú stranu, alebo prvé priečky v Google nie je jednoduché, ale stojí za tým množstvo úsilia. Rád pomáham mojim klientom zviditeľniť ich biznis.

Pozitívny vzťah k značke

Pozitívny vzťah k vašej značke pomôžem budovať prostredníctvom pútavých bannerov, fotografií a videí a kvalitného obsahu na sociálnych sieťach. Pomôžem tiež osloviť influencerov, vytvoriť súťaže a pútavé reklamy.

E-mail marketing

Ponúknite svojim návštevníkom niečo hodnotné výmenou za ich e-mail, alebo kontaktné údaje. Môžete tak prispôsobiť komunikáciu na mieru a pravidelne sa pochváliť napríklad s novinkami.

Sociálne siete 

Na zlepšenie SEO pozícií a budovanie komunity slúžia okrem iných nástrojov aj sociálne siete. Treba však publikovať kvalitný a vhodne cielený atraktívny obsah, ktorý posilní imidž a značku. Navyše fanúšikovia, ktorí dobrovoľne interagujú, sa často premenia aj na vašich zákazníkov. Rád sa o sociálne siete, či SEO postarám za vás!

Google PPC a Facebook Ads kampane

Efektívna reklama je cielená na záujmové segmenty, má stanovený cieľ a rozpočet. Po jej realizácií je vytvorený podrobný report. 

SEO konzultácie

Milí klienti, ste odborníci na svoju oblasť, v ktorej vykonávate podnikateľskú činnosť. Internetový trh a sociálne siete sa neustále raketovou rýchlosťou vyvíjajú a preto vám rád poradím, ako sa pozerať na SEO, či reklamné kampane. Rád pre Vás budem spravovať sociálne siete, internetové stránky, či firemný marketing